Karácsonyi MosolyManók

Iskola küldte be 2023. 12. 12., k - 13:33 időpontban
mm

A PontVelem Okos Program a Magyar Máltai Szeretetszolgálattal és a GLS csomaglogisztikai szolgáltató támogatásával jótékonysági akciót szervezett rászoruló gyerekeknek. A kezdeményezéshez csatlakoztunk, immáron 2. alkalommal a 4. osztállyal. A gyerekek, az általuk már nem használt, de jó állapotú játékaikat, plüsseiket, könyveiket, otthon kiválogatták, és behozták az osztályba. Közösen dobozokat gyűjtöttünk, amit a gyerekekkel közösen csomagoltunk és feliratoztunk, az ajándékok szortírozása után. A fotókon jól látható, hogy mennyi felajánlás érkezett a tanulóktól, és ezáltal, közösen, 21 kisgyereknek tudunk majd mosolyt csalni az arcára karácsonykor. Öröm volt látni, hogy mennyire lelkesen vettek részt a gyűjtőakcióban.

Eszti néni