Suli-buli a felső tagozaton

Iskola küldte be 2023. 12. 12., k - 13:26 időpontban

December elsején, pénteken, 16 órától 19 óráig suli-bulit tartottunk a felsősök körében. A mulatság témája a RETRO volt, mely tükrözte a gyerekek öltözetét illetve az elhangzott dalokat. Nagy öröm volt látni, hogy a régi slágereknek is közösségformáló ereje van és hangosan énekelték a dalokat a gyerekek. Többen táncra is perdültek és ahogy a diákok fogalmaztak, kiengedték a fáradt gőzt. Ételt és italt, mindenki amit tudott, hozott magával, és az egyik teremben büfét berendezve lehetett csemegézni. Akik a szórakozás nyugodtabb formáját választották társasjátékokkal és sakkal múlatták az időt.

Az esemény rendben, pozitív élményekkel lezajlott, és a gyerekek bíznak benne, hogy tavasszal is sort kerítünk hasonló megmozdulásra.

KÉPEK

Eszti néni