Ovisuli 2023.

Iskola küldte be 2023. 11. 21., k - 11:42 időpontban
m

November közepén ismét vendégül láttuk iskolánkban a Hajnal Óvoda és Bölcsőde nagycsoportosait. A madáretetők téli vendégeiről beszélgettünk. Felhívtuk a figyelmet azokra a madarainkra, akik télen is velünk maradnak. Az óvodások nagyon tájékozottak voltak, rengeteg madarat fel tudtak sorolni, akikről gondoskodhatunk kertünkben télen. A beszélgetés után ők maguk helyeztek el az iskola udvarán cinkegolyókat a bokrokon. A témával kapcsolatban, az első osztályos diákok verssel és német dallal készültek, a második osztályosok pedig szintén egy mókás verssel. A foglalkozás második felében kézműveskedtünk közösen. Gyönyörű madaras díszt készítettek az óvodások az iskolások, nagyobb testvérek, barátok segítségével. Igazán jó hangulatban telt ez a rövid idő! Várjuk vissza tavasszal is a gyerekeket!

KÉPEK

Alsós Munkaközösség